Skip to content

Kimiz

Amerika Birleşik Devletleri’ne gidecek yolcular için göçmen olmayan vize türlerinde randevu sürecini kısaltıyoruz. Randevuların çok geç tarihlere verilmesinden kaynaklanan hayal kırıklığını anlıyoruz ve Amerika vize randevusu erkene alma sorununu aşmanıza yardımcı olmak için buradayız. Ekibimiz, ABD yolculuğunuza planladığınız gibi başlayabilmenizi sağlamak için sizlerledir.

Ödeme & Fatura

Ödemeleriniz yüksek güvenlikli alt yapı sağlayıcımız aracılığı ile gerçekleşir. Faturanız, ödemeniz gerçekleştikten sonra e-posta ile iletilmektedir. Geçerli bir e-posta adresi girmeniz, tüm işlemler için sizlere daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır.

Vergi Numarası: 7600435423

Vizyonumuz

Amerika Erken Vize Randevu olarak vizyonumuz, hızlandırılmış ve esnek çözümler sunma amacıyla tanınan, vize randevularının yeniden planlanması hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olmaktır. Uzun bekleme sürelerinin neden olduğu engelleri ortadan kaldırmayı ve Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahati müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Göçmen olmayan vize randevularının planlanmasını hızlandıran uygun bir platform sunarak yolcuları güçlendirmektir. Amacımız, vize randevunuzu tercih ettiğiniz zamanda almanıza yardımcı olmak ve seyahat planlarınızın gecikmeler olmadan gerçekleşmesini sağlamaktır.

Amerika Erken Vize Randevu hizmetleri, Amerika Birleşik Devletleri’ne yolculuğunuzun stressiz ve zamanında bir deneyim olmasını sağlamaya kendini adamıştır.